Ο Δήμος Άνδρου ανακοίνωσε την πρόσληψη δύο ατόμων με σύμβαση ΙΔΟΧ διάρκειας 8 μηνών, με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για υπηρεσίες ανταποδοτικού χαρακτήρα.
Η κάλυψη αφορά την θέση εποχικών ή παροδικών αναγκών του Δήμου Άνδρου, με έδρα την Περιφερειακή Ενότητα Άνδρου.
Οι θέσεις αφορούν τις ειδικότητες:
- ΔΕ Χειριστής Μηχανημάτων Έργου (φορτωτής)
- ΔΕ Οδηγός Απορριμματοφόρου
Τα Κύρια Προσόντα
- Άδεια μηχανοδηγού-χειριστή μηχανημάτων εκτέλεσης τεχνικών έργων
- Ισχύουσα άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
- Ο ομώνυμος τίτλος ΙΕΚ ή Επαγγελματικού Λυκείου ή Τεχνικού Επαγγελματικού Εκπαιδευτηρίου
Η διαδικασία της αίτησης
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό Έντυπο ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2 ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά στην διεύθυνση ( [email protected] ), είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση Δήμος Άνδρου Χώρα Άνδρου Τ.Κ. 84500, απευθύνοντας την στην Δ/νση Διοικητικών Υπηρεσιών, υπόψη της κ. Ανδριανής Κολίτσα (τηλ. επικοινωνίας 2282360230)
Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη ΕΔΩ