Η Νέα Οδός Α.Ε. που διαχειρίζεται την Εθνική Οδό Αθηνών Λαμίας στις διελεύσεις από τα διόδια των Αφιδνών δε χρεώνει τις μοτοσυκλέτες στην κατηγορία 1 αλλά στην κατηγορία 2, δηλαδή, τις τιμολογεί ως αυτοκίνητο. Πώς γίνεται αυτό; Κι όμως γίνεται.
![Φορολοταρία](/sites/default/files/styles/square_small/public/2023-12/forolotaria.jpg.webp?itok=URUd6ZD9)
Η Νέα Οδός Α.Ε. που διαχειρίζεται την Εθνική Οδό Αθηνών Λαμίας στις διελεύσεις από τα διόδια των Αφιδνών δε χρεώνει τις μοτοσυκλέτες στην κατηγορία 1 αλλά στην κατηγορία 2, δηλαδή, τις τιμολογεί ως αυτοκίνητο. Πώς γίνεται αυτό; Κι όμως γίνεται.