Η Ανώνυμη Εταιρεία «Διαδηµοτική Επιχείρηση Περιβάλλοντος και Οργάνωσης Διαχείρισης Απορριµµάτων Λιβαδειάς Ανώνυµη Εταιρεία ΟΤΑ» (Δ.Ε.Π.Ο.Δ.Α.Λ. Α.Ε. Ο.Τ.Α.) ανακοινώνει την πρόσληψη συνολικά 2 ατόμων για την κάλυψη αναγκών ανταποδοτικού χαρακτήρα.
Οι προσλήψεις θα υλοποιηθούν με συμβάσεις μίσθωσης έργου (ΑΣΕΠ ΣΜΕ) για χρονικό διάστημα 8 μηνών.
Ακολουθήστε τη νέα σελίδα μας στο Twitter για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα εργασιακά νέα!
Ειδικότητες
Οι ειδικότητες για την συγκεκριμένη προκήρυξη είναι οι ακόλουθες:
- ΔΕ Χειριστών μηχανημάτων έργου (Μ.Ε. Προωθητής γαιών) - 1 θέση
- ΥΕ Εργατών γενικών καθηκόντων - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόµενοι καλούνται να συµπληρώσουν την αίτηση µε κωδικό, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2 ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν µαζί µε τα απαιτούµενα δικαιολογητικά είτε αυτοπροσώπως, είτε µε άλλο εξουσιοδοτηµένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρηµένη από δηµόσια αρχή, είτε ταχυδροµικά µε συστηµένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΔΕΠΟΔΑΛ Α.Ε., Χριστοδούλου 12, Τ.Κ. 32131, Λιβαδειά, υπόψη κου Βλαχόπουλου Άγγελου (τηλέφωνα επικοινωνίας: 22610-26778).
Καταληκτική ημερομηνία
Η τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων είναι η 23η Μαρτίου 2023.