Ο δήμος Καλυμνίων προκηρύσσει την πρόσληψη 3 ατόμων για την κάλυψη παροδικών ή εποχικών αναγκών.
Οι προσλήψεις θα υλοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 8 μηνών.
Ακολουθήστε τη νέα σελίδα μας στο Twitter για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα εργασιακά νέα!
Ειδικότητες
Οι ειδικότητες για την παρούσα προκήρυξη είναι οι ακόλουθες:
- ΤΕ Διοικητικού - 1 θέση
- ΤΕ Λογιστικού - 1 θέση
- ΔΕ Χειριστής Μηχανημάτων Έργων - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, Έντυπο ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1ΠΕ/ΤΕ ή Έντυπο ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά ([email protected]), είτε
αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Καλυμνίων, Ενορία Χριστού, Τ.Κ. 85200, Κάλυμνος (Δημαρχιακό Κτίριο), απευθύνοντας την προς την Δ/νση Διοικητικών Υπηρεσιών, Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού, υπόψιν κ. Μορφωμπού Εμμανουήλ (τηλ. επικοινωνίας: 2243360125).