Ο δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων προκηρύσσει την πρόσληψη 2 ατόμων στο ΝΠΔΔ «Σύνδεσμος Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης Κέρκυρας».
Οι προσλήψεις θα υλοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 8 μηνών.
Ειδικότητες
Οι ειδικότητες για την συγκεκριμένη προκήρυξη είναι οι παρακάτω:
- ΤΕ Κοινωνικής Εργασίας - 1 θέση
- ΤΕ Νοσηλευτών - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1 ΠΕ/ΤΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Ν.Π.Δ.Δ. «Σύνδεσμος Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης Κέρκυρας», Μαντζάρου 13, Τ.Κ. 49100, Κέρκυρα, υπόψη κας Μαρίας Φιλάρετου (τηλ. επικοινωνίας: 26610 81873, 26610 22989 εσωτ.0).
Διαβάστε αναλυτικά την προκήρυξη, εδώ.