Ο Δήμος Νοτίου Πηλίου που εδρεύει στην Αργαλαστή της Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας, ανακοινώνει την πρόσληψη 2 ατόμων για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών.
Οι προσλήψεις θα υλοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 8 μηνών.
Ειδικότητα
Η ειδικότητα για την παρούσα προκήρυξη είναι η εξής:
- ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών - 2 θέσεις
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1 ΠΕ/ΤΕ και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά ([email protected]), είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Νοτίου Πηλίου, Αργαλαστή Μαγνησίας Τ.Κ. 37006 , απευθύνοντάς την στο Γραφείο Προσωπικού υπόψιν κας Σγαρδώνη ή κας Θεοφυλακτοπούλου (τηλ. επικοινωνίας: 2423350141-2423350142).
Καταληκτική ημερομηνία
Η τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων είναι η 7η Νοεμβρίου 2022.