Ο Δήμος Καντάνου - Σελίνου, με έδρα την Παλαιόχωρα της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων ανακοινώνει την πρόσληψη 1 ατόμου για την κάλυψη απρόβλεπτων και επειγουσών αναγκών.
Οι προσλήψεις θα πραγματοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 3 μηνών με δυνατότητα παράτασης για ακόμα 3 μήνες.
Ειδικότητα
Η ειδικότητα που ζητείται στη συγκεκριμένη προκήρυξη είναι η εξής:
- ΔΕ Κοινωνικοί Φροντιστές - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτησή τους με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά στην διεύθυνση [email protected], είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στη διεύθυνση: Δήμος Καντάνου-Σελίνου, Ελ. Βενιζέλου & Αθ. Διάκου – ΤΚ 730 01, Παλαιόχωρα, υπόψη Γ. Τζατζιμάκη τηλ. 2823340303.
Καταληκτική ημερομηνία
Η τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων είναι η 17η Οκτωβρίου 2022.