Ο Δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων προκηρύσσει την πρόσληψη 9 ατόμων, για την υλοποίηση της Πράξης «Λειτουργία δομών και υπηρεσιών της τοπικής αυτοδιοίκησης προς όφελος των γυναικών και για την καταπολέμηση της βίας – Λειτουργία ξενώνων φιλοξενίας» στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ιόνια Νησιά 2014-2020».
Οι προσλήψεις θα πραγματοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 12 μηνών.
Ειδικότητες
Οι ειδικότητες που ζητούνται από την προκειμένη προκήρυξη είναι οι εξής:
- ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - 1 θέση
- ΠΕ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ - 1 θέση
- ΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ - 1 θέση
- ΔΕ ΦΥΛΑΚΩΝ - 5 θέσεις
- ΥΕ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1 ΠΕ/ΤΕ ή ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε ηλεκτρονικά ([email protected]) είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας στην ακόλουθη διεύθυνση: Δήμος Κεντρικής Κέρκυρας και Διαποντίων Νήσων, Λ. Αλεξάνδρας 6Α, Τ.Κ. 49132 ΚΕΡΚΥΡΑ απευθύνοντάς την στην Διεύθυνση Διοικητικών, Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, υπόψη κας Αιμιλίας Καρδάμη ή κου Ιωάννη Μάνεση (τηλ. επικοινωνίας: 2661362775-773).
Καταληκτική ημερομηνία
Η τελευταία ημέρα υποβολής αιτήσεων είναι η 26η Οκτωβρίου 2022.