Ο Δήμος Καστοριάς προκηρύσσει την πρόσληψη 2 ατόμων, για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών.
Οι προσλήψεις θα πραγματοποιηθούν με συμβάσεις εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΑΣΕΠ ΣΟΧ) για χρονικό διάστημα 8 μηνών.
Ειδικότητες
Οι ειδικότητες για την συγκεκριμένη προκήρυξη είναι η εξής:
- ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - 1 θέση
- ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - 1 θέση
Υποβολή αιτήσεων
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ.1 ΠΕ/ΤΕ και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα από την παρούσα Ανακοίνωση δικαιολογητικά, είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΚΑΠΕΡΔΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ Τ.Κ. 52100, απευθύνοντάς την στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού υπόψη του κ. Α. Σιαπάζη (τηλ. επικοινωνίας: 24673 51133/ 2467351153).
Δείτε την προκήρυξη εδώ.