Oι προσλήψεις θα γίνουν για την κάλυψη αναγκών του Ν.Π.Δ.Δ. «Κοινωνική Αθλητική & Πολιτιστική Παρέμβαση “Κ.Α.Π.ΠΑ.” Δήμου Γλυφάδας», που εδρεύει στη Γλυφάδα, της Περιφερειακής Ενότητας Νοτίου Τομέα Αθηνών, συνολικής διάρκειας έως δώδεκα (12) μήνες.
Δείτε τον κατάλογο με τις ειδικότητες:
- ΠΕ Ψυχολόγων
- ΠΕ Καθηγητές Φυσικής Αγωγής
- ΠΕ Ζωγραφικής
- ΤΕ Εργοθεραπευτές
- ΔΕ Δάσκαλοι Θεάτρου Ηθοποιοί
- ΔΕ Μουσικοί
- ΔΕ Δάσκαλοι Φωτογραφίας
- ΔΕ Δάσκαλοι Χορών Latin
- ΔΕ Δάσκαλοι Κοσμήματος
- ΔΕ Δάσκαλοι Χορών
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΜΕ 1ΠΕ/ΤΕ ή ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΜΕ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε ηλεκτρονικά ([email protected] ) είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση:
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ, ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Κ.Α.Π.ΠΑ), Δ. Γούναρη Γλυφάδα, Τ.Κ. 16674 υπόψη κας Καϊρη Κυριακούλας (τηλ. επικοινωνίας: 210-9602130, 2109602182, 2109602750).
Το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία της ηλεκτρονικής υποβολής και στην περίπτωση αποστολής των αιτήσεων ταχυδρομικώς το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία που φέρει ο φάκελος αποστολής, ο οποίος μετά την αποσφράγισή του επισυνάπτεται στην αίτηση των υποψηφίων.
Η αίτηση συμμετοχής που θα υποβληθεί ηλεκτρονικά πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.
Δείτε ΕΔΩ την ανακοίνωση