Ο Δήμος Γλυφάδας της Περιφερειακής Ενότητας Νότιου Τομέα Αθηνών ανακοίνωσε την πρόσληψη 1 Πτυχιούχου Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης Ψυχολόγου με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου.
Η διάρκεια της σύμβασης θα ισχύει από την υπογραφή της και για 12 μήνες με δυνατότητα ανανέωσης ή παράτασης της.
Τα απαιτούμενα προσόντα είναι τα εξής:
α) Πτυχίο ή δίπλωμα Ψυχολογίας ή Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας με ειδίκευση στην Ψυχολογία (για απόφοιτους έως 31 Δεκεμβρίου 1993, οι οποίοι πληρούσαν τις προϋποθέσεις του ν.991/ΐ979(Α'278), όπως ισχύει) ΑΕΙ ή το ομώνυμο πτυχίο ή δίπλωμα Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου (Ε.Α. Π) ΑΕΙ ή Προγραμμάτων Σπουδών Επιλογής (Π.Σ Ε) ΑΕΙ της ημεδαπής ή ισότιμου τίτλου σχολών τns ημεδαπής ή αλλοδαπής, αντίστοιχης ειδικότητας.
β) Άδεια Άσκηση Επαγγέλματος Ψυχολόγου ή Βεβαίωση ότι πληρεί όλες τις νόμιμες προϋποθέσεις για την άσκηση του επαγγέλματος του Ψυχολόγου.
Τηλέφωνα Επικοινωνίας: 213 2025221-2
Μπορείτε να δείτε αναλυτικά την ανακοίνωση για την θέση εργασίας ΕΔΩ.